Burger Extra Menü Fiyatları

Burger Extra Menü Fiyatları; Hamburger küçük büyük bir çok insanın iş, okul, alıveriş telaşı arasında hızlıca fakat güzel yemek yemek istediği zamanlarda kurtarıcı olan bir yemektir. Bazı yerlerde ve özellikle yabancı ülkelerde fastfood olarak tabir edilmektedir. 

Bu yemeği hızlı ve kaliteli olarak yiyebileceğiniz yerlerden birisi ise İstanbul’da bulunan Burger Extra’dır. Bu mekan Zeytinburnu, Esenyurt, Küçükçekmece gibi bir çok semtte faaliyet göstermektedir. 

Burger Extra fiyat konusunda ise bir çok denk mekana göre daha uygun sayılmaktadır. Özellikle genç, çocuk, öğrenci gibi kesimi mekanında ağırlayan Burger Extra Fiyat Listesi ile cep yormamaktadır. 

Dışarıdan bakıldığında pahalı gibi görünse de kalite ve ucuzluğu birlikte mekanında sunmaktadır. Burger Extra Menü Fiyat ları ile herkesi hayrete düşürmektedir. 

Burger Extra Menü Fiyatları 

Yapılış şekline göre iki hamburger ekmeği diye tabir edilen yuvarlak ekmekler arasına; et veya tavuk köfte konularak yapılmaktadır. Ayrıca içesine marul, soğan, domates, ketçap, mayonez, cheddar peyniri gibi bir çok malzeme konulur. Yanında patates kızartması ve içecek ile servis edilmektedir. 

Bir çok kişi birbiri ile uyumlu olan bu besinleri bir ekmeğin arasında yemeyi tercih etmektedir. Özellikle soslar ve patates ile tercih edilmesi daha doyurucu olması sebebiyledir. 

Sizde eğer yukarıda saydığımız semtlere yakın oturanlardansanız çok şanslısınız. Özellikle kaliteli ve birbirinden farklı ve çeşitli hamburgerleri ile ün yapmış olan bu mekan sizin de vazgeçilmezinin olabilir.  

Sizler için yazdığımız bir önceki yazımızda ise Burger 66 Menü Fiyatları hakkında bilgi verdik. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir