İstiklal Büfe Menü Fiyatları

İstiklal Büfe Menü Fiyatları; büyük ve lüks mekanlardan ziyade bir çok kişi artık küçük büfe tarzı mekanları tercih etmektedir. Gereksiz ödeme yapmadığı, gereksiz hal ve hareketlerden bulunmadığı, yediği yemeği özgür ve kendisi gibi yediği sıcak ve samimi yerler bir çok insana daha cazip gelmektedir.  

Hem uygun fiyat hem de lezzetli ürünler veren bu yerlerden bir tanesi de İstiklal Büfe’dir. Bu Büfe İstanbul’un yalnızca iki semtinde olup müşterilerine sıcak ve samimi bir ortamda hizmet vermektedir.  

İstiklal Büfe Fiyat konusunda ise kimseyi zorlamayan bir fiyatlandırma prensibine sahiptir. Mekana gittiğinizde özellikle İstiklal Büfe Menü Fiyat larını gördüğünüzde siz de bir çok kişi gibi öncelikle şaşırıp sonrasında bu lezzetin tadını çıkartacaksınız. İstiklal Büfe Fiyat Listesi özellikle mekana gelen genç ve öğrenci kesim için özenle ve titizlikle hazırlanmıştır.  

Bu mekan İstanbul Kozyatağı ve İçerenköy semtlerinde bulunmatadır. 

İstiklal Büfe Menü Fiyatları 

Bünyesinde;  

Tost çeşitleri 

Ayvalık tost menüsü, 

İstiklal special 

Sıcak sandwich 

Soğuk sandwich ve dürümler bulunmaktadır. 

Ayrıca günaydın başlığında bir de kahvaltı tabakları mevcuttur. 

Hem uygun fiyata hem de kaliteli ve lezzetli ürünler üretmektedir. Siz de zor beğeniyor ve her yerden yemek yemeyi tercih etmiyorsanız bu mekan kesinlikle size hitap edecektir. Bir çok kişi tarafından ortak uğrak noktası olan bu mekanı sizin de yolunuz bu iki semte düşerse mutlaka ziyaret etmeyi ihmal etmeyin. 

Sizler için hazırladığımız bir önceki yazımızda; Hotbut Menü Fiyatları hakkında bilgi verdik. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir